מוזמנים להצטרף למועדון הלקוחות שלנו

מפעל הבירה

משפחת ג'מס שמחים לארח אתכם ולהגיש לכם את הבירה הכי טרייה, מרעננת ואיכותית שתוכלו למצוא. זה מתחיל עם המרכיבים הטובים ביותר וממשיך במכשור טכנולוגי מתקדם. זאת בנוסף להמון אהבה וטיפה של קסם, יוצרים את הבירות של ג'מס.המתכון שלנו לבירה מושלמת הוא, ללטף ברוך את הלתת, כשות, מים והשמרים במשך כל תהליך הבישול, ולהעניק את התנאים האידיאלים והטמפרטורה המדויקת, כך הבירה תוכל לממש את מלוא הפוטנציאל שבה."עבורי, הכנת בירה זו עשייה בעלת חשיבות עליונה ושליחות מוסרית עשייה שמביאה שמחה והנאה, מאחדת בין אנשים, תורמת לפיתוח תרבות הבירה בישראל, ומגשימה את החלום הציוני האישי שלי."

בירה טרייה

הבירה שאנו מבשלים הינה בירה טבעית וטרייה, לא מפוסטרת ולא מסוננת, מבושלת ידנית ובכמויות קטנות. בירה אשר עושה שימוש בחומרי גלם טבעיים ואיכותיים בלבד, ללא חומרי טעם, צבע, תמציות או חומרים משמרים. בנוסף, חומרי הגלם שלנו מטופלים בקפדנות ומאוחסנים בתנאים אופטימלים. תהליך התסיסה שהבירה שלנו עוברת הינו טבעי לחלוטין.

יתרונות של בירה טרייה

לבירה הטרייה גוף מלא וכן שפע ועומק של טעמים. כיוון שתהליך התסיסה הוא טבעי, הבירה קלה מאוד לשתייה ותחושת הגזים עדינה ונעימה לחיך. בנוסף, תהליך הבישול וחומרי הגלם הטבעיים הופכים את הבירה הטרייה לעשירה בויטמנים וחלבונים. כאשר שואלים אותנו מה זה בירה טרייה ואיך טריות הבירה משפיעה על חויית השתייה, אנחנו משווים זאת לשתיית מיץ תפוזים טבעי הנסחט על המקום.

מכירה בקמעונאות | לרכישת בקבוקים או חביות בקמעונאות

מלאו את הטופס או צרו קשר עם מנהל מכירות באימייל: [email protected]

דילוג לתוכן